FC Windmill
Fixtures & Results
Season 2002/03
Premier League
Brig 'o' Dee |
5 |
v |
0 |
GMB |
Sheddocksley |
Division One
Boca FC | 7 | v | 1 | Eskobar | Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 15th June, kick off 10.00am
Gala Trophy, Final
Kincorth Rovers |
4 |
v |
1 |
BA Masada |
Sheddocksley |
Premier League
Brig 'o' Dee |
4 |
v |
3 |
Great Western |
Sheddocksley |
Division One
Eskobar |
7 |
v |
1 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
All games above to be played Thursday 12th June, kick off 18.30pm
Gala Trophy, Semi-Final
Kincorth Rovers |
3 |
v |
2 |
GMB |
Sheddocksley |
Premier League
Mugiemoss |
3 |
v |
2 |
Corndavon |
Sheddocksley |
Division One
Eskobar |
1 |
v |
4 |
Red Lion |
Sheddocksley |
All games above to be played Tuesday 10th June, kick off 18.30pm
Jim Lumsden Memorial Trophy, Final
Brig 'o' Dee |
3 |
v |
4 |
Kincorth Youth |
Sheddocksley |
Ross Challenge Trophy, Final
Great Western |
2 |
v |
3 |
Kincorth Rovers |
Sheddocksley |
Division One
Torry Thistle |
2 |
v |
0 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
BA Masada |
1 |
v |
3 |
Shell |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 1st June, kick off 10.00am (Cup games 11.00am kick off)
Rotosearch Trophy, Final
Kincorth Rovers |
2 |
v |
0 |
Red Lion |
Lads Club |
Game above to be played Friday 6th June, kick off 18.45pm
Premier League
Mugiemoss |
1 |
v |
8 |
Kincorth Youth |
Sheddocksley |
Division One
Malibu |
5 |
v |
4 |
Eskobar |
Sheddocksley |
BA Masada |
3 |
v |
2 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
All games above to be played Thursday 5th June, kick off 18.30pm
Ross Challenge Trophy, Semi-Final
Kincorth Rovers |
9 |
v |
1 |
Brig 'o' Dee |
Sheddocksley |
Premier League
GMB |
2 |
v |
1 |
Great Western |
Sheddocksley |
Division One
Torry Thistle |
2 |
v |
3 |
Shell |
Sheddocksley |
FC Woodward |
0 |
v |
2 |
Boca FC |
Sheddocksley |
All games above to be played Tuesday 3rd June, kick off 18.30pm
Premier League
La Lombarda |
2 |
v |
2 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Rotosearch |
0 |
v |
2 |
Mugiemoss |
Inverdee |
GMB | 3 | v | 4 | Brig 'o' Dee | Inverdee |
Division One
BA Masada |
0 |
v |
2 |
Red Lion |
Inverdee |
Granite City |
3 |
v |
4 |
FC Boca |
Inverdee |
Torry Thistle | 5 | v | 5 | Dynamo Denmore | Inverdee |
Shell | 3 | v | 2 | Eskobar | Inverdee |
All games above to be played Sunday 1st June, kick off 10.00am
Division One Cup, Final
Bridgetown |
1 |
v |
9 |
Kincorth Rovers |
New Advocat's Park |
Game above to be played Saturday 31st May, kick off 12.30pm
Gavin Robertson Trophy, Final
GMB |
1 |
v |
2 |
Kincorth Youth |
New Advocat's Park |
Game above to be played Friday 30th May, kick off 18.45pm
Gala Trophy, Semi-Final
BA Masada |
4 |
v |
3 |
Mugiemoss |
Sheddocksley |
Division One
Dynamo Denmore |
4 |
v |
1 |
Eskobar |
Sheddocksley |
Bridgetown |
4 |
v |
4 |
Shell |
Sheddocksley |
Westburn | 1 | v | 3 | Boca FC | Sheddocksley |
All games above to be played Thursday 29th May, kick off 18.30pm
Premier League
La Lombarda |
3 |
v |
2 |
FC Charlotte |
Sheddocksley |
Ross Challenge Trophy, Semi-Final
Great Western |
1 |
v |
0 |
Kincorth Youth |
Sheddocksley |
Rotosearch Trophy, Semi-Final
Red Lion |
2 |
v |
1 |
Mugiemoss |
Sheddocksley |
Kincorth Rovers | 6 | v | 1 | GMB | Sheddocksley |
All games above to be played Tuesday 27th May, kick off 18.30pm
Premier League
Kincorth Youth |
2 |
v |
2 |
FC Charlotte |
Inverdee |
Rotosearch |
2 |
v |
0 |
Muchalls |
Inverdee |
La Lombarda | 9 | v | 1 | KC Milan | Inverdee |
Mugiemoss | 4 | v | 5 | GMB | Mugiemoss |
FC Windmill | 0 | v | 4 | Brig 'o' Dee | Lads Club |
Division One
BA Masada |
0 |
v |
5 |
Eskobar |
Inverdee |
Torry Thistle |
5 |
v |
0 |
Granite City |
Inverdee |
Shell | 1 | v | 2 | Kincorth Rovers | Inverdee |
FC Woodward | 0 | v | 12 | Red Lion | Inverdee |
Bridgetown | 5 | v | 0 | Westburn | Sheddocksley |
Dynamo Denmore | 3 | v | 0 | Malibu | Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 25th May, kick off 10.00am
Division One
Eskobar |
v |
Bridgetown |
Sheddocksley |
||
Westburn |
v |
FC Woodward |
Sheddocksley |
||
Granite City | v | Kincorth Rovers | Sheddocksley | ||
Dynamo Denmore | v | BA Masada | Sheddocksley |
Jim Lumsden Memorial Trophy, Semi-Final
Brig 'o' Dee |
4 |
v |
0 |
Rotosearch |
Sheddocksley |
All games above to be played Thursday 22nd May, kick off 18.30pm
Division One
Shell |
11 |
v |
0 |
Malibu |
Sheddocksley |
Ross Challenge Trophy, Quarter-Final
Great Western |
2 |
v |
1 |
Torry Thistle |
Sheddocksley |
Gavin Robertson Trophy, Semi-Final
Red Lion |
2 |
v |
6 |
Kincorth Youth |
Sheddocksley |
La Lombarda | 1 | v | 3 | GMB | Sheddocksley |
All games above to be played Tuesday 20th May, kick off 18.30pm
Premier League
Rotosearch |
3 |
v |
0 |
La Lombarda |
Inverdee |
Great Western |
1 |
v |
4 |
Mugiemoss |
Inverdee |
FC Windmill | 1 | v | 3 | Corndavon | Lads Club |
Division One
Granite City |
1 |
v |
2 |
Eskobar |
Sheddocksley |
BA Masada |
8 |
v |
1 |
FC Woodward |
Sheddocksley |
Red Lion | 7 | v | 3 | Malibu | Sheddocksley |
Division One Cup, Semi-Final
Torry Thistle |
2 |
v |
5 |
Bridgetown |
Inverdee |
Gavin Robertson Trophy, Quarter-Final
Dynamo Denmore |
2 |
v |
5 |
GMB |
Inverdee |
Ross Challenge Trophy, Second Round
Kincorth Rovers |
7 |
v |
0 |
Boca FC |
Inverdee |
FC Charlotte | 1 | v | 2 | Kincorth Youth | Inverdee |
Brig 'o' Dee | 8 | v | 3 | KC Milan | Inverdee |
All games above to be played Sunday 18th May, kick off 10.00am
Division One
Torry Thistle |
3 |
v |
6 |
Eskobar |
Sheddocksley |
FC Woodward |
1 |
v |
7 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
Westburn | 4 | v | 2 | Granite City | Sheddocksley |
Malibu | 3 | v | 3 | Boca FC | Sheddocksley |
Red Lion | 5 | v | 3 | Dynamo Denmore | Sheddocksley |
All games above to be played Thursday 15th May, kick off 18.30pm
Rotosearch Trophy, Quarter-Final
Kincorth Rovers |
4 |
v |
0 |
La Lombarda |
Sheddocksley |
FC Charlotte | 3 | v | 4 | GMB | Sheddocksley |
Brig 'o' Dee | 0 | v | 6 | Mugiemoss | Sheddocksley |
Jim Lumsden Memorial Trophy, Semi-Final
Kincorth Youth |
4 |
v |
0 |
Great Western |
Sheddocksley |
Division One
Shell |
x |
v |
x |
BA Masada |
Sheddocksley |
All games above to be played Tuesday 13th May, kick off 18.30pm
Premier League
KC Milan |
1 |
v |
3 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
FC Charlotte |
3 |
v |
1 |
Mugiemoss |
Inverdee |
Great Western | 1 | v | 0 | GMB | Inverdee |
Muchalls | 1 | v | 9 | La Lombarda | Inverdee |
FC Windmill | x | v | x | Corndavon | Lads Club |
Division One
FC Woodward |
1 |
v |
21 |
Eskobar |
Sheddocksley |
Westburn |
0 |
v |
2 |
BA Masada |
Sheddocksley |
Malibu | 2 | v | 5 | Granite City | Sheddocksley |
Dynamo Denmore | 1 | v | 2 | Boca FC | Sheddocksley |
Rotosearch Trophy, Second Round
Brig 'o' Dee |
3 |
v |
2 |
Rotosearch |
Inverdee |
Division One Cup, Semi-Final
Kincorth Rovers |
3 |
v |
2 |
Shell |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 11th May, kick off 10.00am
Division One
Dynamo Denmore |
2 |
v |
5 |
Shell |
Sheddocksley |
FC Woodward |
4 |
v |
3 |
Malibu |
Sheddocksley |
Bridgetown | 12 | v | 3 | Granite City | Sheddocksley |
Boca FC | 0 | v | 3 | Torry Thistle | Sheddocksley |
Rotosearch Trophy, Quarter-Final
Red Lion |
3 |
v |
1 |
FC Windmill |
Sheddocksley |
Gala Trophy, Quarter-Final
Kincorth Youth |
1 |
v |
4 |
Kincorth Rovers |
Sheddocksley |
All games above to be played Thursday 8th May, kick off 18.30pm
Premier League
FC Charlotte |
7 |
v |
2 |
Corndavon |
Sheddocksley |
Gala Trophy, Quarter-Final
BA Masada |
2 |
v |
1 |
Great Western |
Sheddocksley |
Rotosearch |
2 |
v |
4 |
GMB |
Sheddocksley |
Mugiemoss | 5 | v | 2 | La Lombarda | Mugiemoss |
Ross Challenge Trophy, Second Round
Brig 'o' Dee |
7 |
v |
1 |
Eskobar |
Sheddocksley |
All games above to be played Tuesday 6th May, kick off 18.30pm
Premier League
La Lombarda |
2 |
v |
3 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
KC Milan |
2 |
v |
7 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
GMB | 2 | v | 2 | FC Windmill | Inverdee |
Great Western | 0 | v | 2 | Corndavon | Inverdee |
Division One
Granite City |
4 |
v |
0 |
Westburn |
Inverdee |
Torry Thistle |
0 |
v |
3 |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Eskobar | v | Bridgetown | Sheddocksley | ||
Shell | v | Malibu | Sheddocksley | ||
Dynamo Denmore | v | BA Masada | Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 4th May, kick off 10.00am
Division One
BA Masada |
2 |
v |
4 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
Eskobar |
4 |
v |
5 |
Shell |
Sheddocksley |
Kincorth Rovers | 16 | v | 0 | FC Woodward | Sheddocksley |
Westburn | 2 | v | 8 | Red Lion | Sheddocksley |
Granite City | 3 | v | 4 | Malibu | Sheddocksley |
All games above to be played Thursday 1st May, kick off 18.30pm
Premier League
Great Western |
1 |
v |
1 |
FC Charlotte |
Sheddocksley |
Muchalls |
2 |
v |
3 |
La Lombarda |
Sheddocksley |
Mugiemoss | 2 | v | 4 | FC Windmill | Mugiemoss |
Gavin Robertson Trophy, Quarter-Final
Dynamo Denmore |
x |
v |
x |
GMB |
Sheddocksley |
Rotosearch | 3 | v | 4 | Kincorth Youth | Sheddocksley |
Division One Cup, Quarter-Final
Boca FC |
6 |
v |
2 |
Torry Thistle |
Sheddocksley |
All games above to be played Tuesday 29th April, kick off 18.30pm
Premier League
FC Charlotte |
4 |
v |
0 |
GMB |
Inverdee |
Muchalls |
0 |
v |
3 |
Mugiemoss |
Inverdee |
Rotosearch | 2 | v | 2 | FC Windmill | Inverdee |
Corndavon | 3 | v | 4 | Great Western | Inverdee |
Division One
BA Masada |
2 |
v |
2 |
Boca FC |
Inverdee |
Kincorth Rovers |
6 |
v |
1 |
Malibu |
Inverdee |
Granite City | 5 | v | 5 | Red Lion | Sheddocksley |
Eskobar | 4 | v | 2 | Torry Thistle | Sheddocksley |
Dynamo Denmore | 1 | v | 3 | Westburn | Sheddocksley |
Bridgetown | 15 | v | 0 | FC Woodward | Sheddocksley |
Gavin Robertson Trophy, Quarter-Final
La Lombarda |
4 |
v |
3 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 27th April, kick off 10.00am
Division One
Eskobar |
5 |
v |
3 |
Boca FC |
Sheddocksley |
Granite City |
0 |
v |
6 |
BA Masada |
Sheddocksley |
Torry Thistle | 1 | v | 1 | Malibu | Sheddocksley |
Westburn | 1 | v | 5 | Kincorth Rovers | Sheddocksley |
Red Lion | 1 | v | 3 | Shell | Sheddocksley |
All games above to be played Thursday 24th April, kick off 18.30pm
Premier League
Mugiemoss |
2 |
v |
7 |
La Lombarda |
Mugiemoss |
FC Windmill |
0 |
v |
4 |
Great Western |
Lads Club |
Brig 'o' Dee | 0 | v | 4 | Kincorth Youth | Sheddocksley |
Corndavon | 3 | v | 0 | Muchalls | Sheddocksley |
GMB | 4 | v | 3 | Rotosearch | Sheddocksley |
Division One
FC Woodward |
0 |
v |
5 |
Granite City |
Sheddocksley |
Dynamo Denmore |
0 |
v |
2 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
All games above to be played Tuesday 22nd April, kick off 18.30pm
Premier League
FC Windmill |
3 |
v |
0 |
Muchalls |
Lads Club |
Division One
Shell |
1 |
v |
1 |
Red Lion |
Inverdee |
Malibu | 2 | v | 0 | Torry Thistle | Inverdee |
Jim Lumsden Memorial Trophy, Quarter-Final
Corndavon |
0 |
v |
10 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
GMB | 0 | v | 3 | Great Western | Inverdee |
Gala Trophy, Second Round
Westburn |
1 |
v |
6 |
Rotosearch |
Inverdee |
Mugiemoss |
1 |
v |
0 |
Boca FC |
Mugiemoss |
Division One Cup, Quarter-Final
Bridgetown |
1 |
v |
7 |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Kincorth Rovers | 3 | v | 0 | BA Masada | Inverdee |
All games above to be played Sunday 20th April, kick off 10.00am
Premier League
Mugiemoss |
3 |
v |
2 |
Brig 'o' Dee |
Mugiemoss |
FC Windmill |
1 |
v |
4 |
Kincorth Youth |
Lads Club |
KC Milan | 2 | v | 4 | GMB | Sheddocksley |
FC Charlotte | 2 | v | 1 | Muchalls | Sheddocksley |
Great Western | 5 | v | 3 | Rotosearch | Sheddocksley |
Corndavon | 1 | v | 1 | La Lombarda | Sheddocksley |
Division One
Boca FC |
2 |
v |
2 |
Dynamo Denmore |
Sheddocksley |
All games above to be played Thursday 17th April, kick off 18.30pm
Division One
Bridgetown |
2 |
v |
4 |
Eskobar |
Sheddocksley |
Granite City |
x |
v |
x |
Westburn |
Sheddocksley |
Kincorth Rovers | 4 | v | 0 | Torry Thistle | Sheddocksley |
Malibu | 0 | v | 8 | Shell | Sheddocksley |
Red Lion | 7 | v | 1 | FC Woodward | Sheddocksley |
All games above to be played Tuesday 15th April, kick off 18.30pm
Rotosearch Trophy, Second Round
La Lombarda |
6 |
v |
0 |
Boca FC |
Inverdee |
FC Charlotte |
2 |
v |
0 |
KC Milan |
Inverdee |
GMB |
5 |
v |
1 |
BA Masada |
Inverdee |
Kincorth Rovers | 7 | v | 1 | Malibu | Inverdee |
Red Lion | 3 | v | 0 | Bridgetown | Inverdee |
Mugiemoss | 4 | v | 2 | Corndavon | Mugiemoss |
FC Windmill | 8 | v | 2 | Westburn | Lads Club |
Premier League
Kincorth Youth |
4 |
v |
0 |
Great Western |
Inverdee |
Division One Cup, Quarter-Final
Shell |
4 |
v |
0 |
Eskobar |
Sheddocksley |
Division One
Torry Thistle |
2 |
v |
0 |
FC Woodward |
Sheddocksley |
Dynamo Denmore |
3 |
v |
5 |
Granite City |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 13th April, kick off 10.00am
Jim Lumsden Memorial Trophy, First Round
Rotosearch |
4 |
v |
3 |
Mugiemoss |
Inverdee |
Gala Trophy, Second Round
Muchalls |
1 |
v |
4 |
BA Masada |
Inverdee |
La Lombarda |
2 |
v |
0 |
FC Swire |
Inverdee |
Kincorth Youth |
4 |
v |
2 |
Dynamo Denmore |
Inverdee (AET) |
Brig 'o' Dee | 0 | v | 3 | Great Western | Inverdee |
Ross Challenge Trophy, First Round
Eskobar |
3 |
v |
0 |
Westburn |
Sheddocksley |
Ross Challenge Trophy, Second Round
Bridgetown |
1 |
v |
6 |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Division One Cup, First Round
Boca FC |
4 |
v |
0 |
Malibu |
Sheddocksley |
Premier League
Corndavon |
1 |
v |
2 |
KC Milan |
Inverdee |
FC Charlotte |
2 |
v |
1 |
FC Windmill |
Inverdee |
Division One
Red Lion |
10 |
v |
1 |
Granite City |
Sheddocksley |
Shell |
3 |
v |
0 |
FC Woodward |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 6th April, kick off 10.00am
Gavin Robertson Trophy, Second Round
Bridgetown |
0 |
v |
6 |
Rotosearch |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
4 |
v |
2 |
Eskobar |
Inverdee |
Ross Challenge Trophy, Second Round
Great Western |
3 |
v |
0 |
La Lombarda |
Inverdee |
Corndavon |
0 |
v |
3 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Gala Trophy, Second Round
Malibu |
3 |
v |
4 |
Boca FC |
Inverdee |
Kincorth Rovers |
2 |
v |
1 |
FC Windmill |
Inverdee |
GMB |
7 |
v |
0 |
Granite City |
Inverdee |
Division One Cup, First Round
Shell |
3 |
v |
2 |
Red Lion |
Sheddocksley |
FC Woodward | 0 | v | 2 | BA Masada | Sheddocksley |
Premier League
FC Charlotte |
2 |
v |
1 |
KC Milan |
Inverdee |
Mugiemoss |
4 |
v |
1 |
Muchalls |
Mugiemoss |
Division One
Westburn |
2 |
v |
5 |
Torry Thistle |
Sheddocksley |
FC Swire |
1 |
v |
8 |
Dynamo Denmore |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 30th March, kick off 10.00am
Premier League
Muchalls |
2 |
v |
2 |
GMB |
Inverdee |
Kincorth Youth |
3 |
v |
0 |
Rotosearch |
Inverdee |
Jim Lumsden Memorial Trophy, First Round
Brig 'o' Dee |
2 |
v |
1 |
La Lombarda |
Inverdee |
Gavin Robertson Trophy, First Round
Eskobar |
3 |
v |
1 |
Malibu |
Inverdee |
Gala Trophy First Round
Shell |
0 |
v |
4 |
Great Western |
Inverdee |
Ross Challenge Trophy, Second Round
Mugiemoss |
2 |
v |
5 |
KC Milan |
Inverdee |
Boca FC |
2 |
v |
1 |
FC Woodward |
Sheddocksley |
Torry Thistle (P) |
1 |
v |
1 |
FC Windmill |
Sheddocksley |
Division One
Kincorth Rovers |
7 |
v |
3 |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
FC Swire |
4 |
v |
4 |
Granite City |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 23rd March, kick off 10.00am, (P) win on Pens
Premier League
Mugiemoss |
1 |
v |
3 |
Great Western |
Inverdee |
Muchalls |
0 |
v |
3 |
FC Charlotte |
Inverdee |
GMB |
5 |
v |
2 |
KC Milan |
Inverdee |
Kincorth Youth |
9 |
v |
1 |
Corndavon |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
2 |
v |
2 |
La Lombarda |
Inverdee |
FC Windmill | 0 | v | 1 | Rotosearch | Lads Club |
Division One
Dynamo Denmore |
3 |
v |
3 |
FC Woodward |
Inverdee |
Red Lion |
2 |
v |
3 |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
BA Masada |
1 |
v |
1 |
Torry Thistle |
Inverdee |
FC Swire |
1 |
v |
9 |
Malibu |
Sheddocksley |
Boca FC |
3 |
v |
1 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
Westburn |
1 |
v |
11 |
Eskobar |
Sheddocksley |
Shell |
4 |
v |
0 |
Granite City |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 16th March, kick off 10.00am
Gavin Robertson Trophy, Second Round
Mugiemoss |
3 |
v |
5 |
La Lombarda |
Inverdee |
Red Lion |
4 |
v |
0 |
Boca FC |
Inverdee |
GMB |
6 |
v |
1 |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Kincorth Youth |
3 |
v |
1 |
Gt Western |
Inverdee |
Muchalls |
5 |
v |
2 |
FC Woodward |
Inverdee |
Dynamo Denmore |
4 |
v |
1 |
Granite City |
Inverdee |
Bridgetown | x | v | x | Shell | Sheddocksley |
Gavin Robertson Trophy, First Round
Eskobar |
x |
v |
x |
Malibu |
Sheddocksley |
Ross Challenge Cup, First Round
Rotosearch |
0 |
v |
2 |
FC Charlotte |
Inverdee |
Premier League
Brig 'o' Dee |
7 |
v |
1 |
Corndavon |
Inverdee |
FC Windmill |
1 |
v |
3 |
KC Milan |
Lads Club |
Division One
Torry Thistle |
x |
v |
x |
Westburn |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 9th March, kick off 10.00am
Gala Trophy, First Round
La Lombarda |
4 |
v |
2 |
FC Charlotte |
Inverdee |
Torry Thistle |
2 |
v |
3 |
BA Masada |
Inverdee |
Mugiemoss |
6 |
v |
3 |
KC Milan |
Inverdee |
Dynamo Denmore |
3 |
v |
1 |
Eskobar |
Inverdee |
Red Lion |
4 |
v |
6 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
Bridgetown |
1 |
v |
2 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Corndavon |
2 |
v |
7 |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Malibu | x | v | x | Boca FC | Sheddocksley |
Premier League
FC Windmill |
x |
v |
x |
Muchalls |
Lads Club |
Division One
Granite City |
x |
v |
x |
FC Swire |
Sheddocksley |
Westburn |
x |
v |
x |
FC Woodward |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 2nd March, kick off 10.00am
Premier League
Brig 'o' Dee |
2 |
v |
0 |
FC Windmill |
Inverdee |
Muchalls |
1 |
v |
4 |
Great Western |
Inverdee |
GMB |
2 |
v |
3 |
La Lombarda |
Inverdee |
KC Milan |
1 |
v |
0 |
Corndavon |
Inverdee |
Kincorth Youth |
5 |
v |
0 |
Mugiemoss |
Inverdee |
Rotosearch | 1 | v | 1 | FC Charlotte | Inverdee |
Division One
Shell |
10 |
v |
0 |
FC Swire |
Inverdee |
Red Lion |
6 |
v |
2 |
Torry Thistle |
Inverdee |
Westburn |
2 |
v |
4 |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
FC Woodward |
0 |
v |
13 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
Malibu |
0 |
v |
1 |
BA Masada |
Sheddocksley |
Boca FC |
2 |
v |
8 |
Kincorth Rovers |
Sheddocksley |
Eskobar |
5 |
v |
2 |
Granite City |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 23rd February, kick off 10.00am
Gavin Robertson Trophy, First Round
KC Milan |
1 |
v |
4 |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Kincorth Youth (P) |
2 |
v |
2 |
BA Masada |
Inverdee |
Corndavon |
0 |
v |
4 |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Gt Western |
8 |
v |
0 |
FC Swire |
Inverdee |
Rotosearch |
3 |
v |
5 |
Shell |
Inverdee |
Eskobar |
P |
v |
P |
Malibu |
Sheddocksley |
Westburn |
1 |
v |
10 |
GMB |
Sheddocksley |
Red Lion (P) |
2 |
v |
2 |
FC Charlotte |
Sheddocksley |
Torry Thistle | 3 | v | 6 | Bridgetown | Sheddocksley |
Gala Trophy First Round
FC Woodward |
0 |
v |
2 |
Muchalls |
Inverdee |
Premier League
FC Windmill |
1 |
v |
2 |
La Lomabarda |
Lads Club |
Brig 'o' Dee |
1 |
v |
2 |
Mugiemoss |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 16th February, kick off 10.00am. (P) win on Pens
Gavin Robertson Trophy, First Round
KC Milan |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Kincorth Youth |
x |
v |
x |
BA Masada |
Inverdee |
Corndavon |
x |
v |
x |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Gt Western |
x |
v |
x |
FC Swire |
Inverdee |
Rotosearch |
x |
v |
x |
Shell |
Inverdee |
Eskobar |
x |
v |
x |
Malibu |
Sheddocksley |
Westburn |
x |
v |
x |
GMB |
Sheddocksley |
Red Lion |
x |
v |
x |
FC Charlotte |
Sheddocksley |
Gala Trophy First Round
FC Woodward |
x |
v |
x |
Muchalls |
Inverdee |
Premier League
Brig 'o' Dee |
x |
v |
x |
Mugiemoss |
Inverdee |
Division One
Granite City |
x |
v |
x |
Boca FC |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 9th February, kick off 10.00am
Gavin Robertson Trophy, First Round
KC Milan |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Kincorth Youth |
x |
v |
x |
BA Masada |
Inverdee |
Corndavon |
x |
v |
x |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Great Western |
x |
v |
x |
FC Swire |
Inverdee |
Rotosearch |
x |
v |
x |
Shell |
Inverdee |
Eskobar |
x |
v |
x |
Malibu |
Sheddocksley |
Westburn |
x |
v |
x |
GMB |
Sheddocksley |
Red Lion |
x |
v |
x |
FC Charlotte |
Sheddocksley |
Gala Trophy First Round
FC Woodward |
x |
v |
x |
Muchalls |
Inverdee |
Premier League
FC Windmill |
x |
v |
x |
La Lomabarda |
Lads Club |
Brig 'o' Dee |
x |
v |
x |
Mugiemoss |
Inverdee |
Division One
Granite City |
x |
v |
x |
Boca FC |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 2nd February, kick off 10.00am
Gavin Robertson Trophy, First Round
FC Windmill |
0 |
v |
4 |
La Lombarda |
Lads Club |
KC Milan |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Kincorth Youth |
x |
v |
x |
BA Masada |
Inverdee |
Corndavon |
x |
v |
x |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Great Western |
x |
v |
x |
FC Swire |
Inverdee |
Rotosearch |
x |
v |
x |
Shell |
Inverdee |
Torry Thistle |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Sheddocksley |
Eskobar |
x |
v |
x |
Malibu |
Sheddocksley |
Westburn |
x |
v |
x |
GMB |
Sheddocksley |
Gala Trophy First Round
FC Woodward |
x |
v |
x |
Muchalls |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
x |
v |
x |
Mugiemoss |
Inverdee |
Division One
Granite City |
x |
v |
x |
Boca FC |
Inverdee |
The Famous Grouse Scottish Cup, Fifth Round
FC Charlotte |
1 |
v |
3 |
Weem |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 26th January, kick off 10.00am
Gavin Robertson Trophy, First Round
FC Windmill |
x |
v |
x |
La Lombarda |
Lads Club |
KC Milan |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Kincorth Youth |
x |
v |
x |
BA Masada |
Inverdee |
Corndavon |
x |
v |
x |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Great Western |
x |
v |
x |
FC Swire |
Inverdee |
Rotosearch |
x |
v |
x |
Shell |
Inverdee |
Torry Thistle |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Sheddocksley |
Eskobar |
x |
v |
x |
Malibu |
Sheddocksley |
Westburn |
x |
v |
x |
GMB |
Sheddocksley |
Red Lion |
x |
v |
x |
FC Charlotte |
Sheddocksley |
Gala Trophy First Round
FC Woodward |
x |
v |
x |
Muchalls |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
x |
v |
x |
Mugiemoss |
Inverdee |
Division One
Granite City |
x |
v |
x |
Boca FC |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 19th January, kick off 10.00am
Gavin Robertson Trophy, First Round
FC Windmill |
x |
v |
x |
La Lombarda |
Lads Club |
KC Milan |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Kincorth Youth |
x |
v |
x |
BA Masada |
Inverdee |
Corndavon |
x |
v |
x |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Great Western |
x |
v |
x |
FC Swire |
Inverdee |
Rotosearch |
x |
v |
x |
Shell |
Inverdee |
Torry Thistle |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Sheddocksley |
Eskobar |
x |
v |
x |
Malibu |
Sheddocksley |
Westburn |
x |
v |
x |
GMB |
Sheddocksley |
Red Lion |
x |
v |
x |
FC Charlotte |
Sheddocksley |
Gala Trophy First Round
FC Woodward |
x |
v |
x |
Muchalls |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
x |
v |
x |
Mugiemoss |
Inverdee |
Division One
Granite City |
x |
v |
x |
Boca FC |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 12th January, kick off 10.00am
Premier League
FC Windmill |
x |
v |
x |
Rotosearch |
Lads Club |
Corndavon |
x |
v |
x |
Great Western |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
x |
v |
x |
GMB |
Inverdee |
Kincorth Youth |
x |
v |
x |
Mugiemoss |
Inverdee |
Muchalls |
x |
v |
x |
FC Charlotte |
Inverdee |
Gavin Robertson Trophy First Round
KC Milan |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Division One
Boca FC |
x |
v |
x |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
BA Masada |
x |
v |
x |
Red Lion |
Inverdee |
Torry Thistle |
x |
v |
x |
FC Woodward |
Inverdee |
Eskobar |
6 |
v |
1 |
FC Swire |
Sheddocksley |
Bridgetown |
4 |
v |
1 |
Malibu |
Sheddocksley |
Shell |
3 |
v |
0 |
Westburn |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 5th January, kick off 10.00am
Grouse Trophy Third Round
FC Windmill |
0 |
v |
6 |
Planet AFC |
Lads Club |
Premier League
Kincorth Youth |
1 |
v |
3 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
Muchalls |
1 |
v |
6 |
Corndavon |
Inverdee |
La Lombarda |
2 |
v |
0 |
Mugiemoss |
Inverdee |
Rotosearch |
0 |
v |
2 |
GMB |
Inverdee |
Great Western |
0 |
v |
1 |
KC Milan |
Inverdee |
Division One
Boca FC |
0 |
v |
2 |
BA Masada |
Sheddocksley |
FC Woodward |
2 |
v |
0 |
Dynamo Denmore |
Sheddocksley |
Torry Thistle |
x |
v |
x |
Shell |
Sheddocksley |
Malibu |
0 |
v |
2 |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Red Lion |
x |
v |
x |
Granite City |
Inverdee |
Division One Cup, First Round
FC Swire |
1 |
v |
8 |
Bridgetown |
Inverdee |
Ross Challenge Cup, First Round
Eskobar |
x |
v |
x |
Westburn |
Lads Club |
All games above to be played Sunday 15th December, kick off 10.00am (Scottish Cup Kick Off - 13:00)
Grouse Trophy Third Round
FC Windmill |
x |
v |
x |
Planet AFC |
Lads Club |
Premier League
Kincorth Youth |
x |
v |
x |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
Muchalls |
x |
v |
x |
Corndavon |
Inverdee |
La Lombarda |
x |
v |
x |
Mugiemoss |
Inverdee |
Rotosearch |
x |
v |
x |
GMB |
Inverdee |
Great Western |
x |
v |
x |
KC Milan |
Inverdee |
Division One
Boca FC |
x |
v |
x |
BA Masada |
Sheddocksley |
FC Woodward |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Sheddocksley |
Torry Thistle |
x |
v |
x |
Shell |
Sheddocksley |
Division One Cup, First Round
FC Swire |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Inverdee |
Red Lion | x | v | x | Granite City | Inverdee |
Ross Challenge Cup, First Round
Eskobar |
x |
v |
x |
Westburn |
Lads Club |
All games above to be played Sunday 8th December, kick off 10.00am (Scottish Cup Kick Off - 13:00)
Grouse Trophy Third Round
FC Charlotte |
6 |
v |
2 |
Abbey Th |
Inverdee |
FC Windmill |
x |
v |
x |
Planet AFC |
Lads Club |
Premier League
Kincorth Youth |
x |
v |
x |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
Muchalls |
x |
v |
x |
Corndavon |
Inverdee |
La Lombarda |
x |
v |
x |
Mugiemoss |
Inverdee |
Rotosearch |
x |
v |
x |
GMB |
Inverdee |
Great Western |
x |
v |
x |
KC Milan |
Inverdee |
First Division
Malibu |
x |
v |
x |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Red Lion |
x |
v |
x |
Granite City |
Inverdee |
Boca FC |
x |
v |
x |
BA Masada |
Sheddocksley |
FC Woodward |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Sheddocksley |
Torry Thistle |
x |
v |
x |
Shell |
Sheddocksley |
Ross Challenge Cup, First Round
Eskobar |
x |
v |
x |
Westburn |
Lads Club |
Division One Cup, First Round
FC Swire |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 1st December, kick off 10.00am (Scottish Cup Kick Off - 13:00)
Grouse Trophy Third Round
FC Charlotte |
x |
v |
x |
Abbey Th/Linnvalk |
Inverdee |
Castlehill |
3 |
v |
1 |
BA Masada |
Castlehill |
FC Windmill |
x |
v |
x |
Planet |
Lads Club |
Polbeth Rovers |
3 |
v |
0 |
Kincorth Rovers |
Polbeth |
Premier League
GMB |
4 |
v |
1 |
Corndavon |
Inverdee |
La Lombarda |
5 |
v |
0 |
Gt Western |
Inverdee |
Mugiemoss |
1 |
v |
1 |
KC Milan |
Inverdee |
Muchalls |
0 |
v |
2 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Rotosearch |
3 |
v |
5 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
Division One
Dynamo Denmore |
x |
v |
x |
Granite City |
Sheddocksley |
Red Lion |
x |
v |
x |
Malibu |
Sheddocksley |
Shell |
x |
v |
x |
Boca FC |
Sheddocksley |
Rotosearch Trophy First Round
FC Swire |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 24th November, kick off 10.00am
Premier League
FC Windmill |
x |
v |
x |
Muchalls |
Lads Club |
Gt Western |
x |
v |
x |
KC Milan |
Inverdee |
FC Charlotte |
x |
v |
x |
Mugiemoss |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
x |
v |
x |
La Lombarda |
Inverdee |
Rotosearch |
x |
v |
x |
GMB |
Inverdee |
Corndavon |
x |
v |
x |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Division One
Malibu |
x |
v |
x |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Boca FC |
x |
v |
x |
BA Masada |
Inverdee |
Torry Thistle |
x |
v |
x |
Eskobar |
Inverdee |
Shell |
x |
v |
x |
FC Swire |
Sheddocksley |
Red Lion |
x |
v |
x |
Granite City |
Sheddocksley |
FC Woodward |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 17th November, kick off 10.00am
Premier League
FC Windmill |
4 |
v |
1 |
Mugiemoss |
Lads Club |
GMB |
3 |
v |
4 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Corndavon |
2 |
v |
1 |
Rotosearch |
Inverdee |
KC Milan |
2 |
v |
4 |
La Lombarda |
Inverdee |
Muchalls |
4 |
v |
4 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
FC Charlotte |
2 |
v |
3 |
Great Western |
Inverdee |
Division One Cup, First Round
Kincorth Rovers |
9 |
v |
2 |
Westburn |
Inverdee |
Eskobar |
12 |
v |
1 |
Granite City |
Lads Club |
FC Woodward |
x |
v |
x |
BA Masada |
Sheddocksley |
Boca FC |
x |
v |
x |
Malibu |
Sheddocksley |
Shell |
x |
v |
x |
Red Lion |
Sheddocksley |
Division One
FC Swire |
2 |
v |
6 |
Bridgetown |
Inverdee |
Dynamo Denmore |
2 |
v |
7 |
Torry Thistle |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 10th November, kick off 10.00am
Jim Lumsden Memorial Trophy, First Round
La Lombarda |
9 |
v |
0 |
Muchalls |
Inverdee |
FC Charlotte |
2 |
v |
3 |
Mugiemoss |
Inverdee |
Great Western |
3 |
v |
1 |
KC Milan |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
3 |
v |
0 |
FC Windmill |
Inverdee |
Premier League
GMB |
x |
v |
x |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Corndavon |
x |
v |
x |
Rotosearch |
Inverdee |
Division One Cup, First Round
Kincorth Rovers |
x |
v |
x |
Westburn |
Inverdee |
FC Swire |
1 |
v |
10 |
Torry Thistle |
Inverdee |
Eskobar |
x |
v |
x |
Granite City |
Lads Club |
FC Woodward |
x |
v |
x |
BA Masada |
Sheddocksley |
Boca FC |
x |
v |
x |
Malibu |
Sheddocksley |
Shell |
x |
v |
x |
Red Lion |
Sheddocksley |
Division One
Dynamo Denmore |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 3rd November, kick off 10.00am
Premier League
Mugiemoss |
x |
v |
x |
Kincorth Youth |
Mugiemoss |
FC Windmill |
1 |
v |
3 |
FC Charlotte |
Lads Club |
Great Western |
x |
v |
x |
Corndavon |
Inverdee |
GMB |
x |
v |
x |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
Rotosearch |
x |
v |
x |
Muchalls |
Inverdee |
Division One
Malibu |
x |
v |
x |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
Red Lion |
x |
v |
x |
Granite City |
Inverdee |
Shell |
x |
v |
x |
FC Swire |
Inverdee |
Eskobar |
x |
v |
x |
Torry Thistle |
Lads Club |
Boca FC |
x |
v |
x |
BA Masada |
Sheddocksley |
Westburn |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Sheddocksley |
FC Woodward |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 27th October, kick off 10.00am
Grouse Trophy Second Round
Mugiemoss |
1 |
v |
1 |
BA Masada (P) |
Mugiemoss |
Brig 'o' Dee |
2 |
v |
4 |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
FC Windmill |
2 |
v |
1 |
GMB |
Lads Club |
FC Charlotte |
3 |
v |
2 |
Torry Thistle |
Inverdee |
Rotosearch Trophy First Round
Eskobar |
2 |
v |
3 |
Corndavon |
Lads Club |
Premier League
KC Milan |
4 |
v |
5 |
Muchalls |
Inverdee |
Rotosearch |
1 |
v |
0 |
Great Western |
Inverdee |
Division One
Boca FC |
4 |
v |
5 |
Red Lion |
Inverdee |
Malibu |
1 |
v |
1 |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Granite City |
7 |
v |
0 |
FC Swire |
Inverdee |
FC Woodward |
3 |
v |
4 |
Westburn |
Sheddocksley |
Shell |
2 |
v |
1 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 20th October, kick off 10.00am. (P) win in Pens
Rotosearch Trophy First Round
Eskobar |
x |
v |
x |
Corndavon |
Lads Club |
Premier League
Mugiemoss |
x |
v |
x |
FC Windmill |
Mugiemoss |
Rotosearch |
x |
v |
x |
FC Charlotte |
Inverdee |
KC Milan |
x |
v |
x |
GMB |
Inverdee |
La Lombarda |
x |
v |
x |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Division One
Kincorth Rovers |
x |
v |
x |
Boca FC |
Inverdee |
Malibu |
x |
v |
x |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Granite City |
x |
v |
x |
FC Swire |
Inverdee |
FC Woodward |
x |
v |
x |
Westburn |
Sheddocksley |
Shell |
x |
v |
x |
Bridgetown |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 13th October, kick off 10.00am
Rotosearch Trophy First Round
Shell |
1 |
v |
3 |
La Lombarda |
Inverdee |
Muchalls |
2 |
v |
5 |
GMB |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
8 |
v |
5 |
Granite City |
Inverdee |
Great Western |
2 |
v |
4 |
FC Charlotte |
Inverdee |
FC Woodward |
3 |
v |
6 |
Mugiemoss |
Inverdee |
BA Masada |
4 |
v |
3 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Dynamo Denmore |
2 |
v |
4 |
Malibu |
Sheddocksley |
Red Lion |
5 |
v |
1 |
Torry Thistle |
Sheddocksley |
Premier League
Rotosearch |
2 |
v |
0 |
KC Milan |
Inverdee |
Division One
Boca FC |
7 |
v |
0 |
Westburn |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 6th October, kick off 10.00am
Grouse Trophy First Round
Mugiemoss |
7 |
v |
6 |
Corndavon |
Mugiemoss |
GMB |
4 |
v |
1 |
Eskobar |
Inverdee |
Premier League
KC Milan |
3 |
v |
5 |
FC Charlotte |
Inverdee |
Muchalls |
3 |
v |
2 |
FC Windmill |
Inverdee |
La Lombarda |
2 |
v |
2 |
Rotosearch |
Inverdee |
Great Western |
3 |
v |
0 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
Division One
Dynamo Denmore |
0 |
v |
10 |
Kincorth Rovers |
Inverdee |
FC Swire |
0 |
v |
6 |
Woodward |
Inverdee |
Torry Thistle |
6 |
v |
1 |
Westburn |
Inverdee |
BA Masada |
0 |
v |
2 |
Shell |
Sheddocksley |
Bridgetown |
2 |
v |
0 |
Red Lion |
Sheddocksley |
Cults Hotel |
0 |
v |
2 |
Malibu |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 29th September, kick off 10.00am League Games. Cup games 13:30pm
Premier League
Kincorth Youth |
2 |
v |
1 |
Corndavon |
Inverdee |
Great Western |
4 |
v |
2 |
FC Windmill |
Inverdee |
Division One
Granite City |
3 |
v |
1 |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Kincorth Rovers |
5 |
v |
1 |
Shell |
Inverdee |
Red Lion |
12 |
v |
1 |
Cults Hotel |
Inverdee |
Torry Thistle |
2 |
v |
8 |
BA Masada |
Inverdee |
Malibu |
1 |
v |
2 |
Westburn |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 22nd September, kick off 10.00am
Ross Challenge Cup
KC Milan |
3 |
v |
0 |
Red Lion |
Inverdee |
Granite City |
2 |
v |
11 |
La Lombarda |
Inverdee |
Rotosearch |
5 |
v |
0 |
Malibu |
Inverdee |
Muchalls |
1 |
v |
2 |
Torry Thistle |
Inverdee |
Corndavon |
2 |
v |
0 |
GMB |
Inverdee |
FC Swire |
1 |
v |
5 |
Great Western |
Inverdee |
Dynamo Denmore |
1 |
v |
3 |
FC Woodward |
Sheddocksley |
BA Masada |
1 |
v |
2 |
Kincorth Youth |
Sheddocksley |
Shell |
1 |
v |
5 |
FC Windmill |
Sheddocksley |
Premier League
Brig 'o' Dee |
8 |
v |
3 |
FC Charlotte |
Inverdee |
Division One
Kincorth Rovers |
6 |
v |
1 |
Eskobar |
Inverdee |
All games above to be played Sunday 15th September, kick off 10.00am
Premier League
Corndavon |
1 |
v |
2 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
FC Charlotte |
1 |
v |
4 |
La Lombarda |
Inverdee |
GMB |
1 |
v |
2 |
Muchalls |
Inverdee |
Great Western |
1 |
v |
3 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
KC Milan |
2 |
v |
2 |
Rotosearch |
Inverdee |
Division One
Bridgetown |
2 |
v |
2 |
Torry Thistle |
Inverdee |
Dynamo Denmore |
0 |
v |
5 |
Red Lion |
Inverdee |
Eskobar |
7 |
v |
0 |
Malibu |
Lads Club |
BA Masada |
6 |
v |
2 |
Westburn |
Sheddocksley |
Cults Hotel |
0 |
v |
4 |
Shell |
Sheddocksley |
FC Swire |
1 |
v |
6 |
Kincorth Rovers |
Sheddocksley |
Granite City |
5 |
v |
5 |
FC Woodward |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 8th September, kick off 10.00am
Premier League
KC Milan |
0 |
v |
3 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
Kincorth Youth |
3 |
v |
0 |
Muchalls |
Inverdee |
La Lombarda |
6 |
v |
0 |
Corndavon |
Inverdee |
Mugiemoss |
2 |
v |
4 |
Rotosearch |
Inverdee |
GMB |
5 |
v |
0 |
FC Charlotte |
Inverdee |
Division One
Kincorth Rovers |
5 |
v |
3 |
Granite City |
Inverdee |
Shell |
2 |
v |
6 |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
Malibu |
3 |
v |
2 |
FC Swire |
Sheddocksley |
Red Lion |
5 |
v |
4 |
Eskobar |
Sheddocksley |
Torry Thistle |
6 |
v |
4 |
Cults Hotel |
Sheddocksley |
Westburn |
1 |
v |
7 |
Bridgetown |
Sheddocksley |
FC Woodward |
0 |
v |
9 |
BA Masada |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 1st September, kick off 10.00am
Premier League
Corndavon |
2 |
v |
1 |
Mugiemoss |
Inverdee |
FC Charlotte |
1 |
v |
3 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Brig 'o' Dee |
7 |
v |
2 |
Muchalls |
Inverdee |
KC Milan |
4 |
v |
2 |
Great Western |
Inverdee |
GMB |
1 |
v |
1 |
FC Windmill |
Inverdee |
Division One
Granite City |
3 |
v |
5 |
Torry Thistle |
Inverdee |
Eskobar |
6 |
v |
4 |
BA Masada |
Lads Club |
Bridgetown |
5 |
v |
1 |
Dynamo Denmore |
Sheddocksley |
Cults Hotel |
2 |
v |
2 |
FC Woodward |
Sheddocksley |
FC Swire |
0 |
v |
2 |
Westburn |
Sheddocksley |
Malibu |
2 |
v |
4 |
Red Lion |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 25th August, kick off 10.00am
Division One
Granite City |
1 |
v |
4 |
Bridgetown |
Inverdee |
Kincorth Rovers |
5 |
v |
3 |
BA Masada |
Inverdee |
Torry Thistle |
4 |
v |
3 |
Red Lion |
Inverdee |
Westburn |
2 |
v |
4 |
Malibu |
Inverdee |
FC Woodward |
2 |
v |
2 |
Shell |
Inverdee |
All games above to be played Thursday 22nd August, kick off 18.30pm
Premier League
FC Charlotte |
4 |
v |
2 |
Brig 'o' Dee |
Inverdee |
Muchalls |
3 |
v |
6 |
KC Milan |
Inverdee |
La Lombarda |
1 |
v |
0 |
GMB |
Inverdee |
Rotosearch |
4 |
v |
1 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
FC Windmill |
2 |
v |
1 |
Corndavon |
Lads Club |
Division One
FC Swire |
3 |
v |
8 |
Cults Hotel |
Inverdee |
Eskobar |
5 |
v |
2 |
Dynamo Denmore |
Lads Club |
All games above to be played Tuesday 20th August, kick off 18.30pm
Premier League
Corndavon |
4 |
v |
4 |
FC Charlotte |
Inverdee |
Brig ' o Dee |
1 |
v |
6 |
Rotosearch |
Inverdee |
La Lombarda |
1 |
v |
0 |
FC Windmill |
Inverdee |
GMB |
4 |
v |
0 |
Mugiemoss |
Inverdee |
Great Western |
4 |
v |
0 |
Muchalls |
Inverdee |
KC Milan |
4 |
v |
2 |
Kincorth Youth |
Inverdee |
Division One
Shell |
1 |
v |
2 |
Torry Thistle |
Inverdee |
Dynamo Denmore |
7 |
v |
1 |
FC Swire |
Inverdee |
BA Masada |
4 |
v |
0 |
Malibu |
Sheddocksley |
Bridgetown |
0 |
v |
4 |
Kincorth Rovers |
Sheddocksley |
Cults Hotel |
4 |
v |
4 |
Granite City |
Sheddocksley |
Red Lion |
6 |
v |
0 |
Westburn |
Sheddocksley |
Eskobar |
6 |
v |
3 |
FC Woodward |
Lads Club |
All games above to be played Sunday 18th August, kick off 10.00am
First Division
FC Swire |
2 |
v |
10 |
Eskobar |
Inverdee |
Kincorth Rovers |
3 |
v |
2 |
Cults Hotel |
Inverdee |
Malibu |
3 |
v |
6 |
Bridgetown |
Inverdee |
Westburn |
2 |
v |
3 |
Shell |
Inverdee |
FC Woodward |
2 |
v |
3 |
Torry Thistle |
Inverdee |
All games above to be played Thursday 15th August, kick off 18.30pm
Premier League
KC Milan |
0 |
v |
2 |
FC Windmill |
Inverdee |
Kincorth Youth |
4 |
v |
1 |
GMB |
Inverdee |
Mugiemoss |
1 |
v |
2 |
FC Charlotte |
Inverdee |
La Lombarda |
4 |
v |
0 |
Brig 'o Dee |
Inverdee |
Rotosearch |
3 |
v |
0 |
Corndavon |
Inverdee |
Division One
Red Lion |
4 |
v |
3 |
BA Masada |
Inverdee |
All games above to be played Tuesday 13th August, kick off 18.30pm
Premier League
Corndavon |
2 |
v |
2 |
GMB |
Inverdee |
FC Charlotte |
5 |
v |
3 |
Rotosearch |
Inverdee |
Great Western |
1 |
v |
3 |
La Lombarda |
Inverdee |
KC Milan |
5 |
v |
3 |
Mugiemoss |
Inverdee |
Kincorth Youth |
4 |
v |
0 |
FC Windmill |
Inverdee |
Division One
BA Masada |
4 |
v |
1 |
Dynamo Denmore |
Inverdee |
FC Swire |
0 |
v |
12 |
Torry Thistle |
Inverdee |
Kincorth Rovers |
0 |
v |
1 |
Red Lion |
Inverdee |
Bridgetown |
6 |
v |
3 |
Cults Hotel |
Sheddocksley |
Granite City |
0 |
v |
6 |
Shell |
Sheddocksley |
Malibu |
0 |
v |
11 |
FC Woodward |
Sheddocksley |
Westburn |
1 |
v |
4 |
Eskobar |
Sheddocksley |
All games above to be played Sunday 11th August, kick off 10.00am
Last Updated Monday, 16 June 2003